#1 2008-03-10 09:59:33

AnnaM

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 6
Punktów :   

Bardzo gorąco polecam książkę:

ANNA WASILEWSKA&AGNIESZKA WESOŁOWSKA "@BUTY MOJEGO MĘŻA.PL"
                                                                                                                                                                                                                   "Agnieszka i Anka poznały się dzięki mailowi zaufania w serwisie internetowym.Piały do siebie przez kilka miesięcy,aż z ich listów wyłoniła się książka - ważna , mądra i pomocna dla tych ,którzy cierpią z powodu nadużywania alkoholu przez ich bliskich.

Psychologicznych książek o współuzależnieniu jest sporo.Można też poczytać osobiste zwierzenia żon alkoholików w formie udzielanych dziennikarzom wywiadów lub spisanych samodzielnie "świadectw".Ta książka ma jednak pewien wyjątkowy walor.Jest niczym dwuosobowy przewodnik po stromej , górskiej ścieżce :Bierze za rękę i prowadzi.Daje wiedzę , ale jeszcze bardziej uczy umiejętności.Pokazuje kierunek zmian i jednocześnie do tych zmian zachęca przykładem bohaterek."
Ewa Woydyłło

ROBIN NORWOOD   "KOBIETY KTÓRE KOCHAJĄ ZA BARDZO I ciągle liczą na to że on się zmieni"

Robin Norwood-"W nałóg chorej miłości wpadają także mężczyźni.To poradnik również dla nich."

Wydawca G+J oraz DW REBIS -"Jest to poradnik dla kobiet zaangażowanych w destrukcyjne uczucia do niedojrzałych emocjonalnie , zimnych mężczyzn.Słynna amerykańska psychoterapeutka Robin Norwood analizuje przyczyny które skłaniają kobiety do wchodzenia w toksyczne związki , oraz pokazuje , jak je rozpoznać.Uczy , jak zwyciężać w walce z uzależnieniem od niszczącego uczucia , jak odzyskać godność i poczucie własnej wartości oraz jak stworzyć dojrzały satysfakcjonujący związek.

Jeżeli miłość oznacza dla ciebie cierpienie-kochasz za bardzo.
Jeżeli z przyjaciółmi rozmawiasz głównie o nim-kochasz za bardzo.
Jeżeli wciąż rozgrzeszasz go ze złych humorów,wybuchów złości-kochasz za bardzo
Jeżeli związek z nim niszczy twoją równowagę emocjonalną, a nawet twoje zdrowie i bezpieczeństwo-kochasz za bardzo
Jeżeli boisz się panicznie opuszczenia i robisz wszystko,aby związek trwał-kochasz za bardzo"

Offline

 

#2 2008-03-10 21:31:17

nigdywiecej

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-28
Posty: 6
Punktów :   

Re: Bardzo gorąco polecam książkę:

To mi tak trochę jak autoreklama, a nie o to mi chodziło. Lepiej napisz coś od siebie

Offline

 

#3 2008-03-11 22:43:03

AnnaM

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: Bardzo gorąco polecam książkę:

Obiecuję ,że opisze swoje wrażenia po przeczytaniu tych książek.Oczywiście to nie zamierzona z mojej strony reklama.Czytałam obie i polecam obie, pomogły mi  i to bardzo .Jeszcze raz polecam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl